Restore

Rreth Nesh

Themeluar në vitin 2010, Taikun Precision Materials Technology Technology, Ltd. U azhurnua zyrtarisht në â € œTeknologjia e Materialeve Precision Dongguan Taikun Co, Ltdnë 2016, përqendrohuni në materialet mbrojtëse elektromagnetike EMI, materialet e përbëra R & D, Prodhimi. Rradhazi në Jiangsu, Chongqing, Fujian dhe vende të tjera për të krijuar pika shërbimi.

Kompania kryesisht prodhon: leckë përçuese, leckë mbrojtëse RFID, film Pet / pi bakër-nikel, film mbrojtës elektromagnetik FPC, shkumë përçues dhe siguron prerje precize.

Elektronikë; Hapësirë ​​ajrore; komunikimet; Lëkurë tekstili; sende shtëpiake; elektrike; paketim; mjekësor; Materiale ndërtimi; veshje, këpucë appareland.

Fabrika ka dy linja vakumi për shpërndarjen e spërkatjes së magnetronit, 30 pajisje të komponimit të jonizimit, makineri petëzimi të kontrolluar nga programi, makinë prerëse me prerje dy vendesh dhe pajisje të tjera precize; Shkalla e shfrytëzimit të pajisjeve prej 90%, kapaciteti mujor 200,000 metra katrorë.

Në tregun kinez nga lavdërimet e konsumatorëve, me China Opal, Huawei kanë bashkëpunim afatgjatë, bashkëpunimi në Malajzi, Vietnam kanë bllokuar prodhuesit e prodhuesve.

Para-shitja: të kuptojë situatën e klientëve dhe konkurrentëve, të projektojë produkte në linjë me konsumatorë; mund të dërgojë mostra për të konfirmuar cilësinë e produkteve.

InSales: ndihmoni me durim klientët për të zgjedhur mallrat, klientët për t'iu përgjigjur dyshimeve; të sigurojë cilësinë e mallrave të mëdha dhe mostrave të qëndrueshme; forconi komunikimin, zbulimin dhe me klientët për të krijuar kërkesë të re, pika të reja rritjeje dhe të përpiqeni të krijoni partneritete.

PAS SHITJEVE: Sipas përvojës së klientëve tanë, ne do të azhurnojmë shërbimin tonë në klientët tanë ekzistues dhe ne do të sigurojmë stafin e shërbimit ndaj klientit me kohë të plotë për të siguruar që klientët të marrin shërbimin më të mirë pas shitjes.


+8613713088116
cntaikun@163.com