Restore
Pëlhura të mbrojtura nga rrezatimi me fibra argjendi për të bërë rrjetë kundër rrezatimit kundër mushkonjave

Pëlhura të mbrojtura nga rrezatimi me fibra argjendi për të bërë rrjetë kundër rrezatimit kundër mushkonjave

Ky manual zbatohet për kompaninë që prodhon pëlhurë përçuese TK-AU08 kërkesat e karakteristikave të cilësisë. Përbërja dhe specifikimet.Keywords:Pëlhura të mbrojtura nga rrezatimi me fibra argjendi për të bërë rrjetë kundër rrezatimit kundër mushkonjave, Shitje me shumicë, Fabrika, Prodhuesit, Prodhuar në Kinë

Dërgoni Hetim

përshkrim i produktit

Spec.


ID e pjesës

Dosja Nr.

Version

Faqja

TK-AG08

D-QR-DB-012

1-1

1-1

 

1. Fusha e veprimit


Ky manual zbatohet për kompaninë që prodhon pëlhurë përcjellëse kërkesat e karakteristikave të cilësisë.

Përbërja dhe specifikimet.

Përbërja.

100% fibra argjendi (najloni).


2. Spec        

   

Artikulli

Njësi

Spec.

Standardi i provës

Pesha

g / m2

110g (10g)

Q / DG001-2011

Trashësia

mm

0.27 

Q / DG001-2011

Gjerësia

mm

1500 mm

Q / DG001-2011

Gjatësia

m

N / A

Q / DG001-2011

Dendësia e shiritit

T

-

--

 

3. Funksioni i Produktit 


Artikulli

Njësi

Spec.

Standard Test

 

Efektiviteti i mbrojtjes

dB

50(min)in10MHz-3GHz

SJ20524-1995

 

Spërkatje kripe( 5% 48H 35â „ƒï¼

Î © / katror

0,5 <

ASTM B117-03

 

Sipërfaqe Rezistenca

Î © / katror

1

AST MF390

Metali Aderimin

grad

Katër sipër

Q / DG001-2012

 

 

4. Paketimi i produktit

Përfundoni produktin me plastikë, mbështillni filmin flluskë në shtresën e jashtme ose vendoseni në një kuti kartoni dhe paketojeni me një kuti të mbyllur për paketimin e jashtëm.


5. Produktet e magazinimit

Ruani atë në kushte rutinë, shmangni rrezet e diellit direkte dhe vendoseni në (23â „ƒ ± 2â„ ​​ƒ) × (65% ± 5% RH). Periudha e vlefshmërisë është 1 vit.


6.Funksioni:Përcjellës, anti-rrezatim, anti-statik, anti-bakterial, mbrojtje elektromagnetike, mbrojtje sinjali, etj

Fushat e aplikimitMund të përdoret për rrobat e lehonisë, të brendshme,

shtrojë, perde, sende shtëpiake, mbulesa mbrojtëse;

Çanta kartoni, kuleta, bagazh;

Pena prekëse, mëngë gishti, etiketë elektronike RFID;

Pajisje mjekësore, pajisje mjekësore;

Komponentët elektronikë, pajisjet elektronike.


Kategoria e Përafërt

Send Inquiry

Ju lutemi mos ngurroni të jepni kërkesën tuaj në formularin më poshtë. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码
+8613713088116
cntaikun@163.com