Restore
Pëlhurë mbrojtëse me fibra argjendi

Pëlhurë mbrojtëse me fibra argjendi

Fushat e aplikimit an Mund të përdoret për rrobat e lehonisë, të brendshme, shtresa, perde, sende shtëpiake, mbulesa mbrojtëse; Çanta kartoni, kuleta, bagazh; Pena prekëse, mëngë gishti, etiketë RFID elektronike; Pajisjet mjekësore, pajisje mjekësore; Komponentët elektronikë, pajisjet elektronike .Keywords:Pëlhurë mbrojtëse me fibra argjendi, Shitje me shumicë, Fabrika, Prodhuesit, Prodhuar në Kinë

Dërgoni Hetim

përshkrim i produktit


Spec.


ID e pjesës

Dosja Nr.

Version

Faqja

TK-AG08

D-QR-DB-012

1-1

1-1

 

1. Fushëveprimi


Ky manual zbatohet për kompaninë që prodhon pëlhura përçuese TK-AU08 kërkesat e karakteristikave të cilësisë quality €

Përbërja dhe specifikimet

Përbërja

100% fibra argjendi (najloni)


2. Spec          

Artikulli

Njësi

Spec.

Standardi i provës

Pesha

g / m2

110g (10g)

Q / DG001-2011

Trashësia

mm

0.27 

Q / DG001-2011

Gjerësia

mm

1500 mm

Q / DG001-2011

Gjatësia

m

N / A

Q / DG001-2011

Dendësia e shiritit

T

-

--

 

3. Funksioni i Produktit


Artikulli

Njësi

Spec.

Standard Test

 

Efektiviteti i mbrojtjes

dB

50(min)in10MHz-3GHz

SJ20524-1995

 

Spërkatje kripë( 5% 48H 35â „ƒï¼

Î © / katror

0,5 <

ASTM B117-03

 

Sipërfaqe Rezistenca

Î © / katror

1

AST MF390

Metali Aderimin

grad

Katër sipër

Q / DG001-2012

 

 

4. Paketimi i produktit

Përfundoni produktin me plastikë, mbështillni filmin flluskë në shtresën e jashtme ose vendoseni në një kuti kartoni dhe paketojeni me një kuti të mbyllur për paketimin e jashtëm.


5. Produktet e magazinimit

Ruani atë në kushte rutinore, shmangni rrezet e diellit direkte dhe vendoseni në (23% „ƒ 2±„ ƒ) × (65% ± 5% RH). Periudha e vlefshmërisë është 1 vit.


6.Funksioni:Përcjellës, anti-rrezatim, anti-statik, anti-bakterial, mbrojtje elektromagnetike, mbrojtje sinjali, etj

Fushat e aplikimitMund të përdoret për rrobat e lehonisë, të brendshme,

shtrojë, perde, sende shtëpiake, mbulesa mbrojtëse;

Çanta kartoni, kuleta, bagazh;

Pena prekëse, mëngë gishti, etiketë elektronike RFID;

Pajisje mjekësore, pajisje mjekësore;

Komponentët elektronikë, pajisjet elektronike.


Kategoria e Përafërt

Send Inquiry

Ju lutemi mos ngurroni të jepni kërkesën tuaj në formularin më poshtë. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码
+8613713088116
cntaikun@163.com