Restore
Shirit pëlhure mbrojtëse Emi rfi

Shirit pëlhure mbrojtëse Emi rfi

Ky specifikim zbatohet për prodhimin nga kompania të shiritit të dyanshëm të pëlhurës përcjellëse TKPW -080XJ1 të gjitha kërkesat e cilësisë.Keywords:Shirit pëlhure mbrojtëse Emi rfi, Shitje me shumicë, Fabrika, Prodhuesit, Made in China

Dërgoni Hetim

përshkrim i produktit


Standardet fizike të produktit

1.Spec

Ky specifikim zbatohet për prodhimin nga kompania të shiritit të dyanshëm të pëlhurës përcjellëse TKPW -080XJ1 të gjitha kërkesat e cilësisë.

2. emri i produktit:Shirit i dyanshëm prej pëlhure përcjellëse


3. Mënyra e produktit:TKPW-080J1


artikull

njësi

normë

Standardi i testimit

Modeli i produktit

/

PW-080J1

/

Pesha

g/㎡

120±10

GB/T 4669-1995

trashësia e ngjitësit

mm

0,05±0,005

FZ/T01003-1991

materiali me trashësi

mm

0,08±0,01

FZ/T01003-1991

trashësia e kombinuar

mm

0,1-0,12±0,02

FZ/T01003-1991

gjerësia

mm

1070±5

GB/T4667-1990

gjatësia

m

/

GB/T4666-1995

Dendësia e pëlhurës

T

230±10

/

Efektiviteti mbrojtës

dB

70 (min) në 10 MHz - 3 GHZ

SJO525-1995

Spërkatje me kripë (5%48H 35℃)

Ω/sp

≦0.5

ASTM B117-03

Rezistenca sipërfaqësore

Ω/sp

≦0,05

ASTM F390

Qëndrueshmëria

7#5.556

<100 mm

GB/T4852-2002

Ngjitja

g

‰§1300g

GB/T 2792-1998

mbaj forcën

H

≧24H

GB/T 4851-1998

Ngjitje metalike

grad

Katër pëllumb

AATCC TM8-2001


5. ruaj kushtet

Gama e temperaturës23℃±ï¼•â„ƒgama e temperaturës55%±5% Përndryshe, "çon në oksidim dhe çngjyrosje të sipërfaqes së pëlhurës përçuese.


Kategoria e Përafërt

Send Inquiry

Ju lutemi mos ngurroni të jepni kërkesën tuaj në formularin më poshtë. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码
+8613713088116
cntaikun@163.com