Restore
Guarnicioni Emi emc me shkumë

Guarnicioni Emi emc me shkumë

shkumë përçuese, shkumë përçuese në formë të veçantë, shkumë përçuese me grusht, shkumë përçuese, vizatime të personalizuara.Keywords:Rondelë shkumë Emi emc, Shitje me shumicë, Fabrika, Prodhues, Made in China

Dërgoni Hetim

përshkrim i produktit

Emri i produktit:shkumë përçuese, shkumë përçuese në formë të veçantë, shkumë përçuese me grusht, shkumë përçuese, vizatime të personalizuara.

Specifikim:gjatësia, gjerësia dhe lartësia, grusht në formë të veçantë E personalizuar sipas vizatimeve të klientit.


Trashësia:0.3mm-50mm.


Ngjyrë:gri argjendi.


Efektiviteti mbrojtës:50-70 db.

Rezistenca e sipërfaqes:≤0,5©.


Funksioni:përçues, mbrojtës, rezistent ndaj goditjeve dhe përthithjes së goditjeve.


Përdoret:mbrojtje elektromagnetike, qarqe fleksibël, stacione bazë, shasi elektronike, furnizime me energji elektrike, pajisje industriale, produkte elektronike, pajisje të komunikimit celular;

hyrje në detaje


Përbërja e materialit

Materiali:pëlhurë përçuese + shkumë + ngjitës përçues + letër lëshuese


Veçoritë

Pamja:Sipërfaqja është e lëmuar, me shkëlqim metalik dhe në thelb me të njëjtën ngjyrë;


Performanca

(1) Brezi i frekuencës mbrojtëse është: 10kHz-30GHz.

(2) Efekti mbrojtës është: mbron në mënyrë efektive rrezatimin elektromagnetik, dhe vlera mbrojtëse arrin 99,9999 (%).

(3) Përçueshmëri e mirë dhe efekt mbrojtës.

(4) Përçueshmëri e mirë termike.

(5) Dukshmëri e mirë.

(6) Përpunim i lehtë i nxjerrjes.

(7) Rezistencë e mirë ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj motit.

(8) Performancë e mirë kundër fërkimit, kohët kundër fërkimit mund të arrijnë 5,000,000 herë.


perdor

(1) Për prodhimin e kostumeve të mbrojtjes nga rrezatimi, perdeve të mbrojtjes nga rrezatimi, çantave të telefonave celularë për mbrojtje nga rrezatimi, mbulesave kompjuterike për mbrojtjen nga rrezatimi, mbulesave të kornizave kryesore,

(2) Përdoret gjerësisht për të bërë kuleta kundër vjedhjes RFID, mbajtëse kartash, xhepa të jashtëm, mbulesa pasaportash, etj. Dhe produkte të tjera.

(3) Për mbrojtjen efektive të elektromagnetikëve me frekuencë të lartë: të tilla si furrat industriale me frekuencë të lartë, komunikimet celulare, kompjuterët, pajisjet shtëpiake, stacionet e transmetimit, instrumentet mjekësore dhe industritë e tjera rrezatimi elektromagnetik me frekuencë të lartë. Zëvendëson pllakën e bakrit dhe pllakën e plumbit për të krijuar një dhomë mbrojtëse elektromagnetike me frekuencë të lartë, e cila është e përballueshme, e thjeshtë për t'u prodhuar dhe efekt i mirë mbrojtës.

(4) Përdoret për mbrojtje elektromagnetike të nivelit të lartë: të tilla si: kontrollimi i ndërhyrjeve elektromagnetike në hapësirë, parandalimi i rrjedhjes së informacionit elektronik dhe sigurimi i sigurisë së informacionit; i përshtatshëm për operacione në terren, mbrojtje elektronike dhe nevoja të tjera.

(5) Përdoret gjerësisht për të bërë kuletat kundër vjedhjes RFID, mbajtëset e kartave, xhepat e jashtëm, mbajtëset e pasaportave, etj.


 

Kategoria e Përafërt

Send Inquiry

Ju lutemi mos ngurroni të jepni kërkesën tuaj në formularin më poshtë. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码
+8613713088116
cntaikun@163.com