Restore
Pëlhurë e endur mbrojtëse elektromagnetike

Pëlhurë e endur mbrojtëse elektromagnetike

1. Fushëveprimi Ky manual zbatohet për kompaninë prodhon kërkesa prej pëlhure përcjellëse FG-085 të karakteristikave të cilësisë ã € Cha Karakteristikat dhe specifikimet e cilësisë ID ID e pjesës: TKFG-085Keywords:Pëlhurë e endur mbrojtëse elektromagnetike, Shitje me shumicë, Fabrika, Prodhuesit, Prodhuar në Kinë

Dërgoni Hetim

përshkrim i produktit

Spec


ID e pjesës

Dosja Nr.

Version

Faqja

TKFG-085

D-QR-DB-005

2-3

1-1

 

1. Fusha e veprimit

Ky manual zbatohet për kompaninë prodhon kërkesat e indeve përçuese FG-085 të karakteristikave të cilësisëã €

Karakteristikat dhe specifikimet e cilësisë

ID e pjesës :TKFG-085

 

2. Specifikimet            


Artikulli

Njësi

Spec.

Standardi i provës

Pesha

g / m2

95g (g 5g)

Q / DG001-2011

Trashësia

mm

0.085(0.005)

Q / DG001-2011

Gjerësia

mm

1080 /1100 5

Q / DG001-2011

Gjatësia

m

N / A

Q / DG001-2011

Dendësia e shiritit

T

260 ± 10

---

 

3. Funksioni i Produktit

 

 Artikulli

Njësi

Spec.

Standard Test

 

Efektiviteti i mbrojtjes

dB

70-90(min) në 10MHz - 3GHz

SJ20524-1995

 

Spërkatje kripe( 5% 48H 35â „ƒï¼

Î © / katror

0,5 <

ASTM B117-03

 

Sipërfaqe Rezistenca

Î © / katror

â ‰ .050.05

Q / DG001-2012

Metali Aderimin

grad

Katër sipër

Q / DG001-2012

4. Paketimi i produktit

Mbështilleni produktin me plastikë, mbështillni filmin flluskë në shtresën e jashtme ose vendoseni në një kuti kartoni dhe paketoni paketimin e jashtëm me një kuti të mbyllur


5. Produktet e magazinimit

Ruani në kushte normale, shmangni rrezet e diellit direkte dhe vendoseni në (23â „ƒ ± 2â„ ​​ƒ) × (65% ± 5% RH), afati i vlefshmërisë është 1 vit


6.Funksioni:

Përcjellëse; mbrojtje elektromagnetike, sinjal mbrojtës, larje informacioni kundër vjedhjes; anti-rrezatim.


7. Fushat e aplikimit

Komponentët elektronikë, pajisjet elektrike; bagazhet, kuletat, çantat me letra; çadra, dhoma të mbrojtura; veshje funksionale inteligjente; sende shtëpiake, perde të dhomës së kompjuterit; pajisje mjekësore, pajisje mjekësore.
Kategoria e Përafërt

Send Inquiry

Ju lutemi mos ngurroni të jepni kërkesën tuaj në formularin më poshtë. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码
+8613713088116
cntaikun@163.com