Restore
Pëlhurë rezistente ndaj rrezatimit të veshjeve

Pëlhurë rezistente ndaj rrezatimit të veshjeve

Komponentët elektronikë, pajisjet elektrike; bagazhet, kuletat, çantat me letra; çadra, dhoma të mbrojtura; veshje funksionale inteligjente; sende shtëpiake, perde të dhomës së kompjuterit; pajisje të kujdesit shëndetësor, pajisje mjekësore.Keywords:Pëlhurë pa rrezatim nga rrezatimi, Prodhuesit me shumicë, Fabrika, Prodhuar në Kinë

Dërgoni Hetim

përshkrim i produktit

Spec.


ID e pjesës

Dosja Nr.

Version

Faqja

TKLX-095

D-QR-DB-003

1-1

1-1

 

1. Fusha e veprimit

Ky manual zbatohet për kompaninë që prodhon pëlhurë përcjellëse LX-095 kërkesat e karakteristikave të cilësisë.

Karakteristikat dhe specifikimet e cilësisë.

ID-ja e pjesës TKLX-095

 

2. Specifikimet            


Artikulli

Njësi

Spec.

Standardi i provës

Pesha

g / m2

72g (g 5g)

Q / DG001-2011

Trashësia

mm

0,095 (00 0,005)

Q / DG001-2011

Gjerësia

mm

1080/1100 5

Q / DG001-2011

Gjatësia

m

N / A

Q / DG001-2011

Dendësia e shiritit

T

200 10

---

 

3. Funksioni i Produktit

 

Artikulli

Njësi

Spec.

Standard Test

 

Efektiviteti i mbrojtjes

dB

60-80 (min) in10MHz - 3GHz

SJ20524-1995

 

Spërkatje kripe( 5% 48H 35â „ƒï¼

Î © / katror

0,5 <

ASTM B117-03

 

Rezistenca në sipërfaqe

Î © / katror

â ‰ ¤0.1

Q / DG001-2012

Ngjitje metalike

grad

Katër sipër

Q / DG001-2012

 

 

 

4. Paketimi i produktit

Përfundoni produktin në plastikë, mbështillni filmin flluskë në shtresën e jashtme ose vendoseni në një kuti kartoni dhe paketoni paketimin e jashtëm me një kuti të mbyllur.

 

5. Produktet e magazinimit

Ruani në kushte normale, shmangni rrezet e diellit direkte dhe vendoseni në (23% ƒ ± 2â „ƒ) × (65% ± 5% RH), afati i vlefshmërisë është 1 vit.


6. Funksioni
Përcjellëse; mbrojtje elektromagnetike, sinjal mbrojtës, larje informacioni kundër vjedhjes; anti-rrezatim.


7. Fushat e aplikimitKomponentët elektronikë, pajisjet elektrike; bagazhet, kuletat, çantat me letra; çadra, dhoma të mbrojtura; veshje funksionale inteligjente; sende shtëpiake, perde të dhomës së kompjuterit; pajisje të kujdesit shëndetësor, pajisje mjekësore.


Kategoria e Përafërt

Send Inquiry

Ju lutemi mos ngurroni të jepni kërkesën tuaj në formularin më poshtë. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码
+8613713088116
cntaikun@163.com