Restore
Pëlhurë kundër rrezatimit elektromagnetik

Pëlhurë kundër rrezatimit elektromagnetik

Ky manual zbatohet për kompaninë që prodhon pëlhurë përçuese kërkesat e karakteristikave të cilësisë.Keywords:Pëlhurë kundër rrezatimit elektromagnetik, Shitje me shumicë, Fabrika, Prodhuesit, Prodhuar në Kinë

Dërgoni Hetim

përshkrim i produktit

Spec


ID e pjesës

Dosja Nr.

Version

Faqja

TKPW-080

D-QR-DB-002

2-3

1-1

 

1. Fusha e veprimit


Ky manual zbatohet për kompaninë që prodhon pëlhurë përçuese kërkesat e karakteristikave të cilësisë.

Karakteristikat dhe specifikimet e cilësisë.

ID e pjesës : TKPW-080.

 

2. Specifikimet          


Artikulli

Njësi

Spec.

Standardi i provës

Pesha

g / m2

88g (g 5g)

Q / DG001-2011

Trashësia

mm

0.08(0.005)

Q / DG001-2011

Gjerësia

mm

1080 /1100 5

Q / DG001-2011

Gjatësia

m

N / A

Q / DG001-2011

Dendësia e shiritit

T

230 ± 10

---

 

3. Funksioni i Produktit

 

Artikulli

 Njësi

Spec

Standard Test

 

Efektiviteti i mbrojtjes

dB

70-90(min) në 10MHz - 3GHz

SJ20524-1995

 

Spërkatje kripe( 5% 48H 35â „ƒï¼

Î © / katror

0,5 <

ASTM B117-03

 

Sipërfaqe Rezistenca

Î © / katror

â ‰ .050.05

Q / DG001-2012

Metali Aderimin

grad

Katër sipër

Q / DG001-2012

 

 

 

4. Paketimi i produktit

Përfundoni produktin në plastikë, mbështillni filmin flluskë në shtresën e jashtme ose vendoseni në një kuti kartoni dhe paketojeni me një kuti të mbyllur për paketimin e jashtëm.

 

5. Produktet e magazinimit

Ruani atë në kushte rutinë, shmangni rrezet e diellit direkte dhe vendoseni në (23â „ƒ ± 2â„ ​​ƒ) × (65% ± 5% RH). Periudha e vlefshmërisë është 1 vit.

 

 

6. Funksioni:

Përcjellëse; mbrojtje elektromagnetike, sinjal mbrojtës, larje informacioni kundër vjedhjes; anti-rrezatim.

 

 

7. Fushat e aplikimit

Komponentët elektronikë, pajisjet elektrike; bagazhet, kuletat, çantat me letra; çadra, dhoma të mbrojtura; veshje funksionale inteligjente; sende shtëpiake, perde të dhomës së kompjuterit; pajisje mjekësore, pajisje të kujdesit mjekësor, etj.

Kategoria e Përafërt

Send Inquiry

Ju lutemi mos ngurroni të jepni kërkesën tuaj në formularin më poshtë. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码
+8613713088116
cntaikun@163.com